Filter pevných častíc

Filter pevných častíc

Najnovšie emisné limity automobilov sa už nezaobídu bez technológie filtra pevných častíc – DPF. Tento filter zachytáva pevné častice a nespáliteľný zvyšky (popol). Vplyvom zanášania motora karbónom (vstrekovanie, spaľovacia komora, olejový systém) dochádza k zlému spaľovanie paliva, prenikanie motorového oleja do spaľovacieho priestoru. Začínajú sa tvoriť sadze, ktoré zachytí filter pevných častíc a dochádza k jeho rýchlemu zaneseniu. Ak množstvo sadzí dosiahne určité hranice, už nepomôže ani automatická regenerácia filtra a elektronika nahlási chybu, ktorá znemožní ďalšiu jazdu. V tomto okamihu nasleduje demontáž a čistenie filtra pevných častíc alebo jeho výmena. To je časovo a finančne náročný proces.

Jedinečný a patentovo chránený prístroj BG 9300 spolu so špeciálnym a vysoko účinným prípravkom BG 2851 efektívne odstránisadze a karbónové usadeniny zo sacieho systému a DPF filtra. Celý proces čistenia filtra pevných častíc prebieha za chodu motora, kedy sa počas 50 minút efektívne a absolútne bezpečne odstráni nahromadené uhľovodíkové usadeniny (sadze). Po aplikácii je už DPF filter opäť v dobrej kondícii. Naša unikátna technológia predchádza drahým výmenám zanesených filtrov pevných častíc alebo nebezpečnému mechanickému vytĺkanie. Špeciálne zloženie nevytvára nebezpečné látky, dym ani škodlivý zápach. Filter nie je nutné preplachovať ďalšie kvapalinou alebo mechanicky čistiť. Celý proces čistenia filtra pevných častíc sa vykonáva priamo na voze bez zložitej demontáže.

Jedným krokom dekarbonizácie sacieho systému, výfukového systému, EGR systému a DPF filtra

PROFESIONÁLNY SERVIS
Prípravok je nutné aplikovať v odbornom servise

filtr-before filtr-after

ÚČINOK VÝROBKOV BG

VYRIEŠI PROBLÉMY

filtr-before filtr-after
Najlepšia prevencia proti zanášaniu filtra pevných častíc je udržiavať motor bez usadenín. To dosiahnete pravidelným používaním BG produktov 109, 112, 244!

BG 2581 DIESEL INTAKE & EMISSIONS SYSTEM CLEANER

Servis filtrov pevných častíc.

Špeciálny prípravok, ktorý svojím unikátnym a patentovaným zložením veľmi efektívne odstraňuje karbónové usadeniny zo sacieho systému a filtra pevných častíc.

BG 9300F - 16Q VIA

Profesionálny patentovaný prístroj na odstránenie sadzí a karbónových usadenín...

Unikátny patentovaný prístroj na efektívne odstránenie sadzí a karbónových usadenín zo sacieho systému a filtra pevných častíc.  Celý proces prebieha za chodu motora…